Redakcja KR

Wyposażenie obowiązkowe: Kalenji

Cała Polska, 26.04.2019

Tak, wiemy, sprzęt nie biega. Biegają biegacze. Ale może warto czasem sprawdzić, co nowego mają do zaoferowania producencji sprzętu sportowego?

Przed nami szczyt sezonu biegowego, zobaczcie co ma do zaoferowania marka Kalenji.

Prezentujemy kilka wybranych modeli z kolekcji WIOSNA-LATO 2019.

PLECAK ULTRA TRAIL 15 L

Do biegania w terenie na długich dystansach, dla osób, które chcą zabrać ze sobą niezbędne rzeczy (bukłak 2 l w zestawie), posiada 15 kieszeni na niezbędne wyposażenie. Nasi testerzy zatwierdzili go podczas: UTMB, Western State, Tor des Géants, Templiers. Dostępny w trzech rozmiarach: XS/S, M/L i XL.

Pojemność: 15 l w kieszeniach (przód/tył) + zabezpieczona kieszeń na smartfon.

Kieszenie: 8 z przodu (pożywienie + softflaski, telefon), 7 z tyłu (wyposażenie).

Stabilność: 3 regulowane paski piersiowe + 2 boczne dla lepszej stabilizacji.

Waga: 360 g

Cena: 199,99 zł

 

BUTY DO BIEGANIA W TERENIE KIPRUN TRAIL XT7

Przeznaczone do biegania w trudnym terenie, skuteczne zwłaszcza na błotnistych i grząskich ścieżkach. Mocna przyczepność, amortyzacja oraz wydajne trzymanie sprawiają, że XT7 to uniwersalne buty do biegów terenowych, które łączą wydajność, przyjemność i bezpieczeństwo.

System amortyzacji K-RING i nowy, opatentowany skład podeszwy Kalenji.

Nowy kauczuk zwiększa przyczepność, podeszwa CrossContact.

Drop: 10 mm

Waga (roz. 43): 340 g

Cena: 249,99 zł

 

KOSZULKA DO BIEGANIA KRÓTKI RĘKAW PERF TRAIL

Nasi projektanci biegający w terenie stworzyli tę koszulkę z krótkim rękawem na treningi i zawody w ciepłe dni. Idealna do biegów terenowych, z lekkiego, wytrzymałego i oddychającego materiału. Siateczka pod ramionami i półsuwak zapewniają odpowiednią oddychalność. Dodatkowo silikonowy nadruk pod plecak.

Dwie kieszenie na żel.

Waga (roz. L) – 126 g

Cena: 79,99 zł

 

SPODENKI DO BIEGANIA MĘSKIE

Spodenki baggy zostały stworzone z myślą o treningach i zawodach w ciepłe dni. Dzięki czterem kieszeniom możesz biegać bez plecaka czy pasa, a mimo wszystko zabrać ze sobą nawet dwa softflaski po 250 ml, sześć żelów, a nawet smartfon i cieszyć się swobodą ruchów. Zintegrowane majtki zwiększają komfort noszenia.

Waga (roz. L) – 150 g

Cena: 59,99 zł

 

KAMIZELKA DO BIEGANIA 5L NA SOFTFLASKI

Bardzo lekka kamizelka do przenoszenia napojów, pożywienia i wyposażenia podczas treningów lub zawodów w terenie. Nowy krój dostępny w trzech rozmiarach: XS/S, M/L i XL. Gwizdek w wyposażeniu.

Kieszenie o łącznej pojemności 5 l – dwie kieszenie z przodu na bidony do 500 ml, dwie kieszenie z boku oraz dwie z tyłu.

Waga: 140 g

Cena: 99,99 zł

 

 

Pozostałe artykuły