O nas

Na początku było słowo. Słowo też, ale na początku była przede wszystkim przyjaźń. Z niej zrodził się pomysł na portal internetowy. Miejsce stworzone przez biegaczy, dla biegaczy. Platforma wymiany informacji, opinii, wyników, poznania się. Z taką ideą powstał Serwis KINGRUNNER.com. Chcieliśmy stworzyć miejsce w sieci, w którym każdy będzie czuł się jak u siebie i będzie miał realny wpływ na jego zawartość. I tworzymy je już od połowy 2015 roku. Z Waszą pomocą, w myśl zasady: "Nic o Was bez Was"!

Później była gra. Planszówka. Karciano-planszowa gra KINGRUNNER. Wygraj maraton! Monopoly dla biegaczy, tylko cel inny – zamiast budować hotele, budujemy maratońską formę. Najlepiej przy stole z rodziną. Dzięki wsparciu biegowej społeczności gra ukazała się w listopadzie 2015 roku. Na rynku było wtedy już również nasze kolejne dziecko, czyli...

ULTRA 1 ULTRA 2 ULTRA 3 ULTRA 4 ULTRA 5 ULTRA 6 ULTRA 7 ULTRA 8 ULTRA 9

Magazyn KINGRUNNER ULTRA. Dwumiesięcznik stworzony przez ultrasów dla ultrasów. Niektórzy twierdzą, że gdy w pracy robi się to, co naprawdę się kocha, to tak naprawdę nigdy się nie pracuje. Tak to czujemy. Wkładamy w wszystkie nasze kingrunnerowe dzieci tyle samo miłości!

TRAIL 1 TRAIL 2 TRAIL 3 TRAIL 4

Najmłodszy w rodzinie jest KINGRUNNER TRAIL. Również dwumiesięcznik, również o bieganiu, ale na krótszych dystansach, na łonie natury, z poszanowaniem jej wymagań i ograniczeń. Tworzymy go z naszymi Partnerami, drużynami CITY TRAIL i SKLEPBIEGOWY.com.

Zespół Kingrunnera tworzą:

Ola, alias Bella, dziewczyna o przedwojennej urodzie, do której wzdychają chłopcy i mężczyźni od Bugu po Odrę. Ale tylko do czasu, gdy nie poznają męża Oli – Łukasza, który wspiera nasze działania od strony graficznej, i który ma bardzo przenikliwe spojrzenie. Ola jest Redaktorką Naczelną serwisu Kingrunner.com i stara się poukładać to, co chłopakom nie udało się przez ostatnie dwa lata. Świetnie pisze, uważnie czyta, ale wcale w to nie wierzy.

James aka Broda, czyli Artur Kamiński. Tak, Artur. Jego rodzice nie pochodzą z Ameryki, jak wieść gminna niesie. Na co dzień w marynarce i koszuli, najmniej zwariowany z całej ekipy, ale to tylko dlatego, że codziennie rano biega po bułki ze swoją złotowłosą goldenką Polą. To go nastraja na cały dzień! W weekendy rusza na dłuższe wybiegania w okolice falenickich lasów i, wiadomo, na ciastko do jednej falenickiej cukierni. Najszybciej z całej redakcji zrzuca brzuch.

Rossi, czyli Rosół, czyli Marcin Rosół, dziennikarz Canal +, były piłkarz Legii Warszawa, ultras, spiker, człowiek wielu talentów. Ranny ptaszek, wulkan energii, chodzące ADHD! Jedyny człowiek, który potrafi budzić mailami – czasem przychodzą wcześniej niż budzik przed pracą. Motor napędowy większości naszych kingrunnerowych działań.

Basia, po prostu Basia, nowa energia na pokładzie statku Kingrunner. Jej konikiem są biegi – odpowiada za to, żeby ładnie się u nas prezentowały, i żeby było ich u nas jak najwięcej. Basia jest też specjalistką ds. odżywiania – regularnie publikuje swoje przepisy w magazynie ULTRA, a mamy nadzieję, że będzie nas przekonywać do zdrowego żywienia również w sieci!

Łukasz, zwany Lukiem, to mózg, który stworzył cały ten portal. Wciąż nie rozumiemy, jak to zrobił!

Oco, albo po prostu Kamil. Człowiek z prowincjonalnej Bydgoszczy, do której ze stolicy przyjeżdżają po mięso. Raz ultras, raz swimrunner a gdy jest ochota to goniący za asfaltowymi życiówkami drapieżny zwierz. Biega zazwyczaj po piątej rano, gdy miasto budzi się ze snu.

Tomek vel Bucket albo Wiadro po prostu, ewentualnie Wiaderko. Artysta grafik, to dzięki niemu portal wygląda tak, jak wygląda. To również on stworzył logo Kingrunnera. Zawodowo dyrektor artystyczny w agencji reklamowej, a prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci i fan Arsenalu Londyn.

Maciek, czyli Nersiu. Dobry duch Kingrunnera. Często go z nami nie ma, bo ratuje świat w przebraniu nietoperza, ale jak już jest, to powstają z tego same dobre rzeczy. W 2015 r. przebiegł samotnie 500 km Głównym Szlakiem Beskidzkim.

Gabi, nasza jedyna, niezastąpiona Gabi. Potrafi czynić cuda w Indesignie, więc to robi. To spod jej czarodziejskiej ręki wychodzi magazyn ULTRA. Kochamy Gabi!

Iwona i Maciek, w duecie znani jako Studio F11, potrafią nie tylko pięknie złożyć magazyn TRAIL, ale jeszcze kopnąć nas w tyłek, żebyśmy zabrali się do roboty.

Filip Miłuński, autor mechaniki gry KINGRUNNER, zawodowy projektant gier planszowych, biegacz. Przyjaźni się z Tomkiem Wiadernym, ale na zawodach i tak zawsze wyprzedza go o jedną sekundę.

Kingrunner to jednak przede wszystkim Wy, biegacze. Dołączcie do nas! Team Spirit!