O nas

Kingrunner Sp. z o.o. to Agencja Wydawnicza działająca na rynku prasowym i audiowizualnym od roku 2015 roku. W swoim portfolio mamy flagowy dwumiesięcznik papierowy Magazyn Ultra, byliśmy również wydawcą magazynu Trail oraz Girls. Na swoim koncie mamy też wydaną grę planszową dla biegaczy - „Wygraj Maraton”, najpopularniejszy w Polsce portal internetowy dla miłośników sportów górskich, biegów ultra i outdooru - kingrunner.com oraz produkcje filmowe dotyczące recenzji sprzętu sportowego, realizacji filmów z biegów i eventów, filmów korporacyjnych, jak również produkcji własnej „Moja droga do Ultra”, sponsorowanej mi.in przez firmę Decathlon.

Zespół Kingrunnera tworzą:

Jędrek kiedyś był grubasem, ale mu się odwidziało i zaczął biegać ultra. O jego zmianie więcej znajdziecie na prywatnym blogu @odgrubasadoultrasa. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata w Swimrunie Otillo. Swimrun to dzikie połączeni dwóch żywiołów wody i lądu. Tu się biega i pływa na zmianę. Tak długo aż dotrzesz do mety. Jędrek jest też organizatorem zawodów swimrunowych w Polsce. W Ultra zajmuje się nie tylko tworzeniem treści, ale też kontaktem z czytelnikami. Wyłapywaniem ich potrzeb i życzeń, tak by magazyn był jak najbliższy biegaczom.

James aka Broda, czyli Artur Kamiński. Tak, Artur. Jego rodzice nie pochodzą z Ameryki, jak wieść gminna niesie. Na co dzień w marynarce i koszuli, najmniej zwariowany z całej ekipy, ale to tylko dlatego, że codziennie rano biega po bułki ze swoją złotowłosą goldenką Polą. To go nastraja na cały dzień! W weekendy rusza na dłuższe wybiegania w okolice falenickich lasów i, wiadomo, na ciastko do jednej falenickiej cukierni. Najszybciej z całej redakcji zrzuca brzuch.

Ania - bez Ani ta gazeta nie docierałaby do takiej ilości osób, jaka ją czyta. Złote redakcyjne pomysły, ktoś musi złapać za rogi i wdrożyć w życie. Jak sama mówi wciąż przygotowuje się do swojego pierwszego ultra, choć przez przypadek po drodze kilka już przebiegła. Jej drugą miłością sportową jest swimrun, więcej o nim pisze na goswimrun.pl goswimrun.pl.

Ola, alias Bella, dziewczyna o przedwojennej urodzie, do której wzdychają chłopcy i mężczyźni od Bugu po Odrę. Ale tylko do czasu, gdy nie poznają męża Oli – Łukasza, który wspiera nasze działania od strony graficznej, i który ma bardzo przenikliwe spojrzenie. Ola jest Redaktorką Naczelną serwisu Kingrunner.com i stara się poukładać to, co chłopakom nie udało się przez ostatnie dwa lata. Świetnie pisze, uważnie czyta, ale wcale w to nie wierzy.

Łukasz, zwany Lukiem, to mózg, który stworzył cały ten portal. Wciąż nie rozumiemy, jak to zrobił!

Kingrunner to jednak przede wszystkim Wy, biegacze. Dołączcie do nas! Team Spirit!