O nas

Na początku było słowo. Słowo też, ale na początku była przede wszystkim przyjaźń. Z niej zrodził się pomysł na portal internetowy. Miejsce stworzone przez biegaczy, dla biegaczy. Platforma wymiany informacji, opinii, wyników, poznania się. Z taką ideą powstał Serwis KINGRUNNER.com. Chcieliśmy stworzyć miejsce w sieci, w którym każdy będzie czuł się jak u siebie i będzie miał realny wpływ na jego zawartość. I tworzymy je już od połowy 2015 roku. Z Waszą pomocą, w myśl zasady: "Nic o Was bez Was"!

Później była gra. Planszówka. Karciano-planszowa gra KINGRUNNER. Wygraj maraton! Monopoly dla biegaczy, tylko cel inny – zamiast budować hotele, budujemy maratońską formę. Najlepiej przy stole z rodziną. Dzięki wsparciu biegowej społeczności gra ukazała się w listopadzie 2015 roku. Na rynku było wtedy już również nasze kolejne dziecko, czyli...

ULTRA 1 ULTRA 2 ULTRA 3 ULTRA 4 ULTRA 5 ULTRA 6 ULTRA 7 ULTRA 8 ULTRA 9

Magazyn KINGRUNNER ULTRA. Dwumiesięcznik stworzony przez ultrasów dla ultrasów. Niektórzy twierdzą, że gdy w pracy robi się to, co naprawdę się kocha, to tak naprawdę nigdy się nie pracuje. Tak to czujemy. Wkładamy w wszystkie nasze kingrunnerowe dzieci tyle samo miłości!

Zespół Kingrunnera tworzą:

Jędrek kiedyś był grubasem, ale mu się odwidziało i zaczął biegać ultra. O jego zmianie więcej znajdziecie na prywatnym blogu @odgrubasadoultrasa. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata w Swimrunie Otillo. Swimrun to dzikie połączeni dwóch żywiołów wody i lądu. Tu się biega i pływa na zmianę. Tak długo aż dotrzesz do mety. Jędrek jest też organizatorem zawodów swimrunowych w Polsce. W Ultra zajmuje się nie tylko tworzeniem treści, ale też kontaktem z czytelnikami. Wyłapywaniem ich potrzeb i życzeń, tak by magazyn był jak najbliższy biegaczom.

James aka Broda, czyli Artur Kamiński. Tak, Artur. Jego rodzice nie pochodzą z Ameryki, jak wieść gminna niesie. Na co dzień w marynarce i koszuli, najmniej zwariowany z całej ekipy, ale to tylko dlatego, że codziennie rano biega po bułki ze swoją złotowłosą goldenką Polą. To go nastraja na cały dzień! W weekendy rusza na dłuższe wybiegania w okolice falenickich lasów i, wiadomo, na ciastko do jednej falenickiej cukierni. Najszybciej z całej redakcji zrzuca brzuch.

Ania - bez Ani ta gazeta nie docierałaby do takiej ilości osób, jaka ją czyta. Złote redakcyjne pomysły, ktoś musi złapać za rogi i wdrożyć w życie. Jak sama mówi wciąż przygotowuje się do swojego pierwszego ultra, choć przez przypadek po drodze kilka już przebiegła. Jej drugą miłością sportową jest swimrun, więcej o nim pisze na goswimrun.pl goswimrun.pl.

Ola, alias Bella, dziewczyna o przedwojennej urodzie, do której wzdychają chłopcy i mężczyźni od Bugu po Odrę. Ale tylko do czasu, gdy nie poznają męża Oli – Łukasza, który wspiera nasze działania od strony graficznej, i który ma bardzo przenikliwe spojrzenie. Ola jest Redaktorką Naczelną serwisu Kingrunner.com i stara się poukładać to, co chłopakom nie udało się przez ostatnie dwa lata. Świetnie pisze, uważnie czyta, ale wcale w to nie wierzy.

Rossi, czyli Rosół, czyli Marcin Rosół, dziennikarz Canal +, były piłkarz Legii Warszawa, ultras, spiker, człowiek wielu talentów. Ranny ptaszek, wulkan energii, chodzące ADHD! Jedyny człowiek, który potrafi budzić mailami – czasem przychodzą wcześniej niż budzik przed pracą. Motor napędowy większości naszych kingrunnerowych działań.

Łukasz, zwany Lukiem, to mózg, który stworzył cały ten portal. Wciąż nie rozumiemy, jak to zrobił!

Tomek vel Bucket albo Wiadro po prostu, ewentualnie Wiaderko. Artysta grafik, to dzięki niemu portal wygląda tak, jak wygląda. To również on stworzył logo Kingrunnera. Zawodowo dyrektor artystyczny w agencji reklamowej, a prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci i fan Arsenalu Londyn.

Maciek, czyli Nersiu. Dobry duch Kingrunnera. Często go z nami nie ma, bo ratuje świat w przebraniu nietoperza, ale jak już jest, to powstają z tego same dobre rzeczy. W 2015 r. przebiegł samotnie 500 km Głównym Szlakiem Beskidzkim.

Filip Miłuński, autor mechaniki gry KINGRUNNER, zawodowy projektant gier planszowych, biegacz. Przyjaźni się z Tomkiem Wiadernym, ale na zawodach i tak zawsze wyprzedza go o jedną sekundę.

Kingrunner to jednak przede wszystkim Wy, biegacze. Dołączcie do nas! Team Spirit!