Prenumerata

Zostań prenumeratorem ULTRA, wesprzyj nas w tworzeniu nowych treści, inspiruj naszych autorów, dziel się ciekawymi historiami i emocjonującymi startami z Polski i całego Świata.

Bycie prenumeratorem, to bycie częścią naszej zamkniętej grupy Team Kingrunner ULTRA. Tu znajdziecie ciekawe i wyjątkowe oferty promocyjne od naszych partnerów, zawsze świeże informacje, a dla aktywnych grupowiczów będziemy mieli zaproszenia na ciekawe wydarzenia i biegi. To jednak nie wszystko...

Aktualną Prenumeratę zamówisz w naszym sklepiku. [link]

Prenumerujesz - Zyskujesz!

Jako członek „Team Kingrunner ULTRA”, współtworzysz z nami, jedyne takie pismo o bieganiu „dalej niż maraton”. Pomagasz rozwijać naszą ultra społeczność. Kupując zdjęcia od najlepszych polskich fotografów, wspieramy ich rozwój i możliwości pozyskiwania nowych fotografii. Kto wie może na którąś załapiesz się i Ty :) Umieszczając relację z biegów wspieramy organizatorów, ale ułatwiamy też Tobie podjęcie decyzji, gdzie wystartować w kolejnym sezonie. Żywimy Twoją wyobraźnię słowem i pięknymi zdjęciami. To jednak nadal nie wszystko:

  1. Prenumeratorzy otrzymują 6 wydań magazynu ULTRA, prosto do domu, bez konieczności biegania do kiosku czy salonu sprzedaży. Ten czas możecie poświęcić na ciekawsze zajęcia. Cena to 6 x 34,90 zł, czyli koszt 1 żelu energetycznego w miesiącu ;)
  2. Testujemy razem z wami nowości produktowe. Współpracując z wieloma producentami i dystrybutorami, często szukamy testerów różnego rodzaju sprzętu i wyposażenia. Jak myślicie, do kogo zwrócimy się w pierwszej kolejności?
  3. Programy rabatowe, to kolejny element, który wyróżnia naszą „ultra” społeczność. Jako członkowie ekskluzywnego klubu „Team Kingrunner ULTRA”, na specjalnej zamkniętej grupie fb będziecie mieli dostęp do promocyjnych zakupów u naszych partnerów [link]
  4. Wasza opinia jest dla nas niezmiernie ważna. Raz na jakiś czas, roześlemy do was Kwestionariusz Ultrasa, w którym będziemy chcieli poznać wasze oczekiwania, opinie i sugestie dotyczące nie tylko magazynu ULTRA, ale też szerszego spojrzenia na nasz „ultra świat”.

I pomyśleć, że wystarczy zostać prenumeratorem i przystąpić do naszego klubu!

 

NASI PARTNERZY