Salming – szwedzka jakość na polskich szlakach

Cała Polska, 21.08.2017

Sportowa marka, która szuka nowych dróg wymaganych oraz pożądanych przez sportowców. Stare prawdy często muszą być rewidowane, a oni nie obawiają się ich łamać, gdy to konieczne.

Dobre zawsze może być lepsze.

Zawsze możesz trenować trochę ciężej, ale czasami jednak potrzebujesz lepszego sprzętu, a Salming dąży do jego rozwoju.

Nowości w ofercie SALMING.pl!

Mistrz Trudnych Terenów

Najnowszy model butów Trail 5 posiada Salming Natural SupportTM, na który składają się trzy główne systemy Torsion Guidance System (TGS62/75°), konstrukcji typu Wrap-Around-Design, właściwości Recoil i Recoil R, jest również wyposażony w bieżnik Vibram. Zastosowano w nim połączenie Vibram Megagrip ze specjalnie zaprojektowaną podeszwą zewnętrzną, zapewniającą przyczepność na suchych i mokrych śliskich nawierzchniach.

Podeszwa Vibram  MEGAGRIP
Przeznaczenie góry
Drop 5 mm

Do kupienia na salming.pl

Wersja męska waga 298 g (rozm. UK 9)
Wersja damska waga 255 g (roz. UK 5,5)

 

Buty na podium

Dodając model Elements do naszego asortymentu, dążymy do stworzenia buta off trail, który zawiera koncepcję i zasady działania firmy Salming. Elements umożliwiają bieganie i pływanie w dowolnym miejscu, tym samym pozwalają ci dać z siebie wszystko. Podeszwa zapewnia wyjątkową przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. W porównaniu do modelu Trail, Elements posiadają bardziej obszerny przód, aby umożliwić prawidłowe rozszerzenie przedniej części stopy w fazie lądowania, dzięki czemu są bardziej efektywne z perspektywy biomechanicznej.

Przeznaczenie  bardzo ciężki teren, błoto
Drop  4 mm

Do kupienia na salming.pl

Wersja męska waga 288 g (roz. UK 9)
Wersja damska waga 233 g (rozm. UK 5)

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły