New Balance prezentuje kolekcję Fresh Foam X

Cała Polska, 11.02.2020

Naprawdę niewiele jest modeli butów, które wzbudzają takie duże emocje. Wiemy, że ta marka, a w szczególności model Hierro, ma niczym Diego Maradona w Argentynie czy Adam Małysz w Wiśle rzesze wiernych i oddanych wyznawców, czekających na kolejną odsłonę kultowego dla nich modelu. Więc, wszyscy fani Hierro, łapcie info o najnowszej jego odsłonie. Przed wami Hierro v5!

Zdjęcia: Materiały prasowe producenta.

Pierwsze buty w teren New Balance zaprezentował w 1977 roku, był to model Trail 355 zaprojektowany na potrzeby wilgotnych szlaków w Nowej Anglii. Przez ponad 40 lat marka wprowadzała kolejne innowacje, oferując buty do różnych zastosowań i nawierzchni. Teraz przyszedł czas na outdoorową serię All Terrain, do której należy najnowsza odsłona modelu Hierro.

Piąte wydanie najpopularniejszych trailówek New Balance wyróżnia się przede wszystkim nowym odważnym, przyciągającym wzrok designem oraz ulepszoną podeszwą Fresh Foam X, która teraz zapewnia miękkość i ochronę stawów również na szlaku.

Cholewka o zwartej budowie pokryta jest powłoką TPU i razem ze zintegrowanym językiem pozwala utrzymać wnętrze buta wolne od zanieczyszczeń. Jednocześnie jej porowata konstrukcja zapewnia wysoki poziom wentylacji i szybkie odprowadzenie wody. Wzmocnienie Toe Protect chroni palce przed uderzeniami w przeszkody, a przedłużona podeszwa na pięcie pozwala na płynniejsze lądowanie stopy.

Zewnętrzna podeszwa Vibram® Megagrip podzielona jest na strefy wykonane z różnych mieszanek gumy, które gwarantują trwałość na twardym podłożu, zapewniając jednocześnie lepszą kontrolę i przyczepność w trakcie szybkiego przemieszczania się po nierównym gruncie.

Swoimi pierwszymi wrażeniami dzieli się Chris Kwacz, autor bloga On The Move: Najnowsza odsłona Hierro jest szersza od poprzednika, co w połączeniu z amortyzacją Fresh Foam zapewnia stopie niesamowity komfort na kolejnych kilometrach. To nie jest sprinter do bicia życiówek, a but, który ma zapewnić wygodę i bezpieczeństwo nawet po kilkudziesięciu kilometrach biegu ultra w trudnym terenie. Piątka zaskakuje też pozytywnie swoim wyglądem. Odważny i oryginalny design na pewno zostanie zauważony na trailowych ścieżkach.

Hierro v5
Drop: 8 mm 

Cena: 529,99 zł

Modele damskie

Modele męskie

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły