KIBICUJ BIEGACZOM WSPÓLNIE Z NEW BALANCE

19.09.2023

– wyślij wiadomość, która wyświetli się twoim bliskim podczas biegu –

New Balance po raz kolejny będzie partnerem biegaczy podczas zbliżającego się 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i imprez towarzyszących. Tym razem marka przygotowała również coś dla kibiców, którzy będą wspierać bliskich i znajomych, nawet jeśli nie będą mogli dotrzeć na trasę. Na stronie KibicujBiegaczom.pl czeka formularz umożliwiający wysłanie motywujących wiadomości, które zostaną wyświetlone biegaczom na ostatnich kilometrach maratonu i biegu na 10 km.

tekst: informacja prasowa, zdjęcie główne Materiały własne Fundacji "Maraton Warszawski", Piotr Dymus

Jak co roku ostatni weekend września to wielkie święto biegowe w stolicy. Po raz kolejny tysiące osób wybiegnie na ulice Warszawy, aby spróbować zrealizować swoje indywidualne cele sportowe. Wspierać ich w tym będą bliscy i przyjaciele, ale także tysiące warszawiaków. New Balance docenia zaangażowanie i wysiłek uczestników niezależnie od dystansu oraz prognozowanego czasu na mecie. Aby pomóc im w osiągnieciu celu, na stronie KibicujBiegaczom.pl marka przygotowała specjalny formularz dla kibiców, który pozwoli zmotywować bliskich i znajomych na ostatnich kilometrach biegu.
Stworzona przez markę strona umożliwia wpisanie własnej wiadomości o długości maksymalnej 60 znaków. Można też skorzystać z kilku propozycji motywujących haseł wykreowanych przez sztuczną inteligencję. Do przygotowania wiadomości wystarczy numer startowy osoby, którą chcemy wesprzeć. Jeśli nie znamy jej numeru, formularz przekieruje nas na listy startowe 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego lub Nice To Fit You Warszawska Dycha. Przygotowaną wiadomość można podpisać swoim imieniem lub pseudonimem.
Tak przesłane hasła zostaną wyświetlone biegaczom na specjalnym monitorze przy wylocie tunelu na ulicy Złotej, w strefie kibicowania New Balance. To odpowiednio 41. km trasy Maratonu Warszawskiego i 9. km Warszawskiej Dychy. Wiadomości i życzenia można wysyłać aż do samego startu obu dystansów w niedzielę, 24 września.

Zgodnie z ideą ‘Run Your Way’ New Balance wspiera wszystkich, którzy biegają, nawet tych, którzy nie postrzegają się jako biegacze. Marka z jednej strony docenia indywidualność, niezależność i zaangażowanie w osiągnięcie celu każdej biegającej osoby, a z drugiej wspiera lokalne inicjatywy i społeczności. Kultura biegowa jest zawsze połączona z przynależnością do społeczności, a także poczuciem bycia częścią tej grupy, nawet jeśli ostatecznie biegnie się samemu.

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły