DZIĘKUJĘMY - ULTRABIES BIEGI GÓRSKIE

Podkarpackie, 19.05.2022

Na prośbę organizatora UltraBies Biegi Górskie chcielibyśmy Wam, wszystkim biegaczom podziękować za tak liczne odwiedzenie bieszczadzkich ścieżek. Wiemy, że kosztowało to organizatorów nie dość, że dużo pracy i wcześniejszych przygotowań to też wile stresu jak zostanie przyjęta przez Was ta premierowa edycja.

Zdjęcia: UltraLovers

Na prośbę organizatora UltraBies Biegi Górskie chcielibyśmy Wam, wszystkim biegaczom podziękować za tak liczne odwiedzenie bieszczadzkich ścieżek.
 
 
Wiemy, że kosztowało to organizatorów nie dość, że dużo pracy i wcześniejszych przygotowań to też wile stresu jak zostanie przyjęta przez Was ta premierowa edycja.
Czytając wasze komentarze chyba mogą odetchnąć z ulgą. Udało się, choć pewnie jakieś drobne niedociągnięcia są do poprawy, ale oddajmy głos uczestnikom:
 
Biegam w RzeszowieDzięki. Trasy rewelacja, pogoda dopisała, klimat na punktach i na mecie super (a pomysł z 70m up dzidą przed samą metą wróży, że jeszcze będziecie zaskakiwać) Do zobaczenia!
 
 
Rafał WydroWszędzie czuć, że impreza zrobiona z ogromnym i szczerym serduchem… Tak trzymajcie a będziecie najlepszą imprezą biegową… a w zasadzie już jesteście…
Mateusz BieszczadPowiem krótko. Najlepsi!!! Zrobiliście kawał wch… dobrej roboty. Mega fajna impreza i atmosfera…
 
 
Paweł ŻycińskiJak tak zaczęliście, to strach pomyśleć co będzie dalej… Dziarski Czad nad wyraz trudny, dodatkowo z atomową końcówką. Trzymam kciuki za kolejne edycje.
Patrycja Malecka-LeńSuper Impreza!!! Trasa Zwodniczej Rusałki… piękna, zaskakująco trudna… za końcówkę trasy przeklinam was 666 razy…
 
 
To tylko kilka opinii, chętnie poznamy wasze. Może jednak jest coś do poprawy ;)
 
Mamy nadzieję, że dzięki takim właśnie imprezom będziecie chcieli wracać w Podkarpackie, które wsparło organizatorów w tym, pięknym acz trudnym i skomplikowanym przedsięwzięciu.
 
 
Zdjęcia: UltraLovers
Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły