Dołącz do teamu Trail Hero Dynafit

Cały świat, 19.03.2021

Jesteś biegaczem górskim - amatorem i lubisz dzielić się swoją pasją? Takich właśnie ludzi szuka marka Dynafit.

Od pokoleń tworzona przez biegaczy dla biegaczy. Dołącz do międzynarodowego prograu Trailhero i zostań ambasadorem marki!

 

W tym roku po raz kolejny Dynafit Trailhero szuka biegaczy amatorów z Niemiec, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Słowenii, Czech, Słowacji, Polski i Węgier.  Muszą być to pasjonaci biegania, którzy w aktywny sposób na kanałach społecznościowych, dzielą się swoją pasją ze środowiskiem biegowym. Mogą być to amatorzy na różnym poziomie biegowym. Musi przyświecać im tylko wspólny cel "speed up".

Jeśli zostaniesz jednym z Trailhero - zostaniesz wyposażony w najwyższej jakości produkty DYNAFIT, by na górskiej trasie móc dać z siebie więcej niż wszystko. Program dotyczy osób, które nie są związana umową z inną sportową marką. Umowa partnerska trwać będzie do końca 2021 roku.

Ponadto w każdym z państw członkowie zespołu Trailhero - będą mieli możliwość startów w imprezach biegowych wspieranych przez DYNAFIT. Uczestniczyć w specjalnych  programach zniżkowych. Lokalnie organizowane będą również spotkania z ekspertami marki, profesjonalnymi zawodnikami, którzy służyć będą radami z zakresu trail runningu.

Nie czekaj, czas ucieka - zgłoszenia wraz ze zdjęciami i krótkim inspirującym tekstem - nadsyłać należy do 11 kwietnia! Listę szczęśliwców wybranych do zespołu Trailhero poznamy już 26 kwietnia.

Zgłaszać należy się przez stronę

https://www.dynafit.com/trailheroes

 

 
 
 
 
Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły