Biegnij po emocje z nowościami od Salomon

Cała Polska, 05.05.2020

Wczoraj ruszyła kampania marki Salomon pt. „Biegnij po emocje”, promująca nowe modele butów Sense Ride 3 oraz dwa zupełnie nowe modele, które są idealną propozycją na rozpoczęcie przygody z biegami w terenie: Sense Flow i Sense Feel. Codziennie, do 30 maja, do wygrania zegarek Suunto 7 o wartości 1999 zł. Szczegóły konkursu na stronie www.wygrywajSalomon.pl

A my przyjrzyjmy się tym nowym modelom butów.

Sense Ride 3

Sense Ride 3 to konstrukcja odpowiednia dla wszystkich typów biegaczy, może byc używana w każdym terenie – od miasta po góry. Zapewniają doskonałą równowagę pomiędzy komfortem biegów ulicznych i wytrzymałością na szlaku. W porównaniu z ubiegłorocznym modelem, Sense Ride 3  dzięki technologii Optivibe ma o 15%  efektywniejszą amortyzację drgań i o 8% efektywniejsze pochłanianie wstrząsów. Dopracowano też cholewkę buta. Większy komfort zapewniają: nowy wewnętrzny system Sensifit oraz wykonanie cholewki z siatki 3D Mesh. O ile Sense Ride 3, który jest flagowym butem z kolekcji Sense jest adresowany do bardziej zaawansowanych biegaczy, o tyle Sense Flow i Feel to propozycja dla mniej zaangażowanych biegaczy.

Nawierzchnia – teren

Przeznaczenie – trening

Waga – 257 g

Drop – 8 mm

 

Sense Flow i Sense Feel

Obydwa modele świetnie nadają się do różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu. Obydwa cechują się komfortem przypominającym chodzenie w skarpetkach oraz dobrą amortyzacją. W obydwu zastosowano technologię Quicklace (system wiązania umożliwiający szybkie, łatwe i pewne zasznurowanie buta, w wyniku czego sznurówki nigdy się nie rozwiążą ani nie poluzują) i Contragrip (specjalna podeszwa wykonana z najbardziej trwałego materiału, z bieżnikiem doskonale sprawdzającym się na powierzchniach zarówno twardych i gładkich, jak i miękkich i luźnych). Główną różnicę między modelami Flow a Feel stanowi cholewka buta. W modelu Sense Flow zastosowano więcej rozwiązań poprawiających osiągi jak choćby system SensiFit odpowiadający za lepsze trzymanie stopy.

Nawierzchnia – teren

Przeznaczenie – trening

Waga – 257 g

Drop – 8 mm

Więcj o nowościach Salomon na sezon wiosna–lato 2020 opowiada Natalia Tomasiak.

 

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły