120 godzin z GPS? Czy to możliwe?

VANTAA, FINLANDIA, 11.09.2018

Dziś Suunto wprowadza na rynek nowe modele „dziewiątek”. Flagowe modele, podczas pracy w trybie ULTRA i z działającym GPS, mogą wytrzymać aż pięć dni pracy. To chyba coś w sam raz dla ultrasek i ultrasów, prawda?

Tytanowy pierścień, smukłe wersje bez barometru w serii Suunto 9 czy nowe kolory w Suunto 3 to nie wszystkie nowości w ofercie fińskiego producenta. Jesteście ciekawi, co przygotowali dla użytkowników w nowych odsłonach zegarków? 

 

Suunto 9

Wśród nowych wariantów znajduje się najdroższy w całej serii model Suunto 9, wyposażony w wytrzymały tytanowy pierścień i pasek z kunsztownym, trójgraniastym wzorem, symbolizujący rodowód marki stworzonej z myślą o przeżywaniu nowych przygód. Ponadto serię Suunto 9 uzupełniono o trzy smukłe wersje zegarków w kolorach czarnym, białym i limonkowym. Ponieważ nie posiadają barometru, lepiej sprawdzają się na bardziej płaskim terenie. Wszystkie natomiast oferują pełną wydajność baterii.

Model Suunto 9, opracowany z myślą o długich, trudnych treningach i zawodach, był testowany przez tysiące godzin w skrajnych warunkach przez najlepszych sportowców, w tym mistrza biegu długodystansowego Western States Endurance Run z 2018 roku, Francoisa D’Haene.

„Używam produktów, które są przyjazne dla użytkownika i godne zaufania, a Suunto 9 łączy te cechy. Poza tym, że jest łatwy w użytkowaniu, pojemna bateria i funkcje inteligentnego zarządzania energią sprawiają, że to idealny towarzysz każdej przygody” – powiedział D’Haene, obecnie najszybszy biegacz na liczącym blisko 340 kilometrów szlaku John Muir Trail w Kalifornii. „Dla długodystansowca żywotność baterii jest podstawowym czynnikiem, dlatego ta innowacja to dla mnie coś ekscytującego”.

Cena detaliczna Suunto 9 Baro Titanium to 699 euro - 2999 zł. Zegarek wyposażony jest w szafirowe szkło, pierścień z tytanu klasy 5, łatwo zapinany pasek z silikonu, a także wysokościomierz barometryczny.

Cena detaliczna Suunto 9 w kolorach czarnym, białym i limonkowym wynosi 499 euro - 2199 zł. Wersje te mają szkło wykonane z kryształu mineralnego, pierścień ze stali nierdzewnej, łatwo zapinany pasek z silikonu oraz wysokościomierz z GPS.

Suunto app

Wszystkie nowe modele Suunto łączą się z nową aplikacją Suunto app, która umożliwia rejestrowanie wypraw i długoterminowych trendów, dotyczących na przykład codziennej aktywności i snu. Dzięki tej aplikacji zegarki mogą otrzymywać mobilne alerty, by przychodzące połączenia, wiadomości i powiadomienia trafiały prosto do zegarka. Aplikacja Suunto app jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Nowe modele Suunto 9 będą dostępne u najlepszych sprzedawców oraz na suunto.com od 2 października 2018 roku. Więcej informacji: www.suunto.com/suunto9.

Suunto 3 Fitness

W kolekcji Suunto 3 Fitness pojawiają się dwa nowe wzory, burgundowy i miedziany, wraz z atrakcyjną aktualizacją oprogramowania, która wprowadza dwa nowe programy treningowe do adaptacyjnego przewodnika treningowego.

Z każdym zegarkiem dostarczony jest adaptacyjny, siedmiodniowy plan treningowy oparty na poziomie sprawności użytkownika, który wraz z dobowym monitoringiem ilości snu, stresu i odpoczynku pomaga zachować zdrową równowagę między aktywnością a odpoczynkiem.

  • Udoskonal: Obecny domyślny plan Sunnto 3 Fitness, który pomaga użytkownikom stopniowo ulepszać ich poziom sprawności
  • Popraw: Bardziej rygorystyczny plan treningowy, który pomaga użytkownikom szybko poprawić sprawność
  • Utrzymaj: Pozwala użytkownikom utrzymać ich obecny poziom sprawności i czerpać radość z regularnych ćwiczeń  

Nowe modele Suunto 3 Fitness będą dostępne u najlepszych sprzedawców oraz na suunto.com od 2 października 2018 roku. Więcej informacji: www.suunto.com/suunto3fitness.

Nowe wersje Suunto 3 Fitness w kolorach burgundowym i miedzianym, dostępne w cenie 229 euro - 999 zł, będą wyposażone w pierścień ze stali nierdzewnej, łatwo zapinany pasek z silikonu i funkcję GPS wykorzystującą telefon komórkowy.

 

Zdjęcia: materiały producenta

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły