Zacznij biegać w terenie, korzystaj z wiosennych promocji!

Cała Polska, 9.04.2019

Zapraszają Salomon oraz Intersport!

Zmiana czasu na letni, temperatury dochodzące do 20 stopni, wreszcie coraz bardziej suche górskie szlaki – nadeszła wiosna! Dłuższe, słoneczne dni i cieplejsza aura to idealny czas, aby maksymalnie cieszyć się bieganiem. Jak to zrobić? Zacznij biegać w terenie! Marka Salomon wraz z siecią sklepów Intersport pomogą postawić Ci pierwsze trailowe kroki. Dołącz do naszych bezpłatnych treningów biegowych na trailowych ścieżkach, testuj produkty Salomona oraz Suunto. Przyjdź do sklepów Intersport i przy zakupie butów biegowych odbierz plecak Trailblazer 10. Zacznij biegać w terenie!

Wszyscy obserwujemy wzrost frekwencji na imprezach organizowanych na trailowych ścieżkach, co roku w kalendarzu biegów górskich pojawiają się nowe wydarzenia. To najlepszy dowód na to, że każdy, kto skusi się trening lub start w zawodach trailowych, będzie do tego wracał. Z pewnością bieganie w terenie jest bardziej wymagające. Zmienna nawierzchnia, podbiegi, zbiegi, przeszkody, zachowanie pełnej koncentracji w czasie treningu czy wreszcie bieg w zmiennym tempie to najważniejsze cechy biegania w terenie. Na trailowych i górskich ścieżkach nie ma nudy. Każdy trening może mieć w sobie smak przygody. Odpoczynek od zatłoczonego miasta, dotlenienie, obcowanie z przyrodą, a często piękne widoki to bez wątpienia największe plusy biegania trailowego.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy mieszka poza miastem, ale pamietaj, że każdy może pozwolić sobie na bieganie blisko natury. Skorzystaj z naszych porad, jak z biegania miejskiego przerzucić się na trailowe.

Wraz z Intersportem zapraszamy na treningi biegowe w terenie, które będą powiązane z testami butów Salomona w wybranych miastach w Polsce. Pojawimy się między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi, Rzeszowie i kilku innych miastach. Podczas treningów biegowych będziesz miał okazję sprawdzić obuwie, a same zajęcia będą prowadzone przez ambasadorów marki Salomon. Nasze testy będą odbywały się w tygodniu o godz. 18:30 na dystansach ok. 5-8 km. Zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik wspólnych testów organizowanych wraz z Intersportem otrzyma specjalną bandanę, idealną na wiosenną pogodę. Wszelkie informacje o treningach: miejscu, dacie, godzinie, trenerze znajdują się na stronie:

https://www.salomon.com/pl-pl/running (zakładka “Warsztaty”)

Dokładnie takich samych widoków nie zobaczycie na warsztatach, ale podobną zabawę gwarantujemy:

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wskazówkami jak rozpocząć bieganie w terenie, dołącz do naszej społeczności facebookowej: @salomonrunning.pl

Pamiętaj, że podczas trwania akcji w sklepach Intesportu czekają na Ciebie doradcy, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednie buty, a także podpowiedzą jak zacząć przygodę z bieganiem w terenie.

Wspólne treningi Salomona i Intesportu będą odbywały się od 4 kwietnia do 30 maja. Podczas treningów do testów udostępnione zostaną modele:

Sense Escape 2, Speedcross 5, Salomon Sense Escape Nocturne.

W trakcie testów nasi ambasadorzy opowiedzą Ci jak przygotować się do biegania w terenie, jak odpowiednio dostosować sprzęt, na co zwrócić uwagę w trakcie podbiegów czy zbiegów. Bieganie w terenie często kojarzy się z koniecznością wyjazdu poza miasto, co w tygodniu jest bardzo trudne. Dlatego nasi ambasadorzy przygotowali najbardziej atrakcyjne trasy, które pozwolą odkryć na nowo wiele miejsc w Waszych miastach i pokazać, że nie zawsze musimy biegać po asfalcie. Wspólne treningi to także doskonała okazja nawizązania nowych znajomości i możliwość dzielenia się swoją pasją. Zapisz się na testy już dzisiaj! 

I najważniejsze. W okresie od 4 kwietnia do 30 maja i w wytypowanych sklepach Intersport, których listy znajdziecie na stronie sklepu, czekają na Ciebie specjalne promocje zakupowe. Przy zakupie dowolnego obuwia biegowego marki Salomon w wytypowanych sklepach Intersportu zgarniesz w prezencie plecak Trailblazer 10 tylko za 1 zł. Wartość plecaka to aż 219 złotych. Więcej informacji o promocjach i całej akcji znajdziesz na:

Strona Interesportu: https://www.intersport.pl/kampanie/salomon-sense-escape-2-gtx

Zacznij biegać w terenie!

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły