Biegacz amator

UltraKotlina 2022

Cały świat, 29.06.2022

Za co lubicie bieganie? Odpowiedzcie sobie na to pytanie w głowie. Czy padło tam zdanie: Możliwość poznawania nowych miejsc do których najszybciej można dostać się właśnie na biegowo? 

Bieg Ultra Kotlina to zawody, w których trasa biegnie przez cztery pasma górskie Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie oraz Góry Izerskie czyli podsumowując jest co zwiedzać. Widoki napewno zrekompensują włożony wysiłek. 

 

                                                                                                               Fot. Daniel Koszela

8-9 październiaka przy dolnej stacji na polanie w Szklarskiej Porębie już teraz wiemy, że odbierze pakiety liczna grupa biegaczy, którzy wybrali jedną z 6 przygotowanych przez organizatorów tras. Każdy biegacz znajdzie coś dla siebie. 

Dystans od 30 km po 180 km - UK30, UK50, UK80, UK140, UK180 oraz UK Sztafeta. Zawody odbędą się w czasie, w których mówią, że w górach jest najpiękniej czyli złota, polska, górska jesień. Dlatego można liczyć na piękne widoczki, a może nawet pierwszy śnieg w najwyższych partiach. Z tym trzeba sie liczyć. 

                                                                                                                  Fot. Daniel Koszela

Warto już teraz planując kalendarz pomyśleć o UltraKotlinie, a jeśli myślicie o UTMB to szczególnie Wasz udział w tym biegu jest istotny. Przyjedźcie po punkty. 

Zapisy wciąż trwają. https://b4sportonline.pl/ultrakotlina/ 

Zobaczcie jak było w ubiegłym roku.

 

 

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły