Ania Lis
Biegacz amator

Segment ULTRA - ULTRABIES

20.03.2023

Segment ULTRA i OnRunning - Ultra Bies 4-5 maja 2023 r.

Tu wraz z marką OnRunning łączymy siły. Na jednym segmencie będzie ścigała się grupa naszych prenumeratorów, kontra reszta świata. Uważnemu czytelnikowi już zaświeciła się lampka – “czyli jak będę prenumeratorem wygrywam dwa razy?” Dokładnie tak! A to będzie oznaczało tyle, że zgarnie 500 zł naszej premii i nagrodę w postaci setu biegowego ufundowanego przez OnRunning. 

 

Szczegóły zabawy w Segment ULTRA

Pojawimy się w tym roku na trzech–czterech zróżnicowanych segmentach biegowych. Na każdym wyłonimy najszybszą kobietę i najszybszego faceta. Nie dzielimy was na kategorie wiekowe, wagowe ani dystanse. Każda z wygranych osób dostanie w nagrodę po 500 zł, by mieć na powrót do domu w glorii i chwale.

Pierwszy segment na Rudawach już za nami. Pora na kolejny. Tym razem przenosimy się w Bieszczady, na trasy Ultra Biesa. W tym przypadku trasa będzie dużo dłuższa. Nie kilometr, a całe 10 km! Klasyfikowani na segmencie będą wszyscy startujący na poniżej podanych dystansach: 102 km, 65 km, 44 km i 33 km . 

Segment ULTRA i OnRunning - Ultra Bies 4-5 maja 2023 r.

Tu wraz z marką OnRunning łączymy siły. Na jednym segmencie będzie ścigała się grupa naszych prenumeratorów, kontra reszta świata. Uważnemu czytelnikowi już zaświeciła się lampka – “czyli jak będę prenumeratorem wygrywam dwa razy?” Dokładnie tak! A to będzie oznaczało tyle, że zgarnie 500 zł naszej premii i nagrodę w postaci setu biegowego ufundowanego przez OnRunning. Takiego jak na tym zdjęciu (koszulka i spodenki)

No chyba, że nasz prenumerator lub prenumeratorka - nie dadzą jednak rady, wówczas nagroda od Magazynu Ultra leci do naszych prenumeratorów, a od OnRunning do tych startujących co to, mogą nawet nie wiedzieć o naszym istnieniu. Ponownie nagradzamy najszybszego biegacza tego odcinka i najszybszą biegaczkę. Tu więcej poczytasz o nagrodzie od OnRunning.

Dane na temat Segmentu Magazynu ULTRA i OnRunning

Jak już wspomnieliśmy - ten Segment to 10 km. Rozpoczyna się on w Łopieńce - nieistniejącej już miejscowości, kompletnie wysiedlonej po akcji „Wisła”. Jest to bardzo malownicza i ciekawa historycznie miejscowość. Od tego miejsca profil trasy wznosi się ku górze Łopiennik. Strome i długie podejście zapamiętały zapewne czwórki wielu uczestników pierwszej edycji Ultra Biesa. Z Łopiennika natomiast, aż do Cisnej, wyprostować kulasy, będziecie mogli na długim i w jednym miejscu bardzo stromym zbiegu. Tu pewnie stanie fotograf by uwiecznić Wasze dalekie loty! Ostatnie 400 m to ponownie dość mocne podejście w kierunku Nadleśnictwa Cisna. Jeśli chodzi o dokładniejsze dane dotyczące tego odcinka specjalnego to charakteryzuje się całkowity wznosem 569 m. i  spadkiem  517 m.

Co zrobić, by móc brać udział w rywalizacji jako prenumerator naszego Magazynu?

Po pierwsze, musisz mieć naszą aktualną prenumeratę - tu możesz ją kupić jeśli jeszcze nie masz, ktoś na te nagrody przecież musi się zrzucić. Po drugie, musisz mieć chęć i nie podchodzić do tematu poważnie jak do rozpalania znicza na igrzyskach olimpijskich. Jeśli spełniasz te kryteria, to przy zapisach na dany bieg pojawi się okienko Segment ULTRA. Ci z was, którzy już się zapisali na dany bieg, i nie mieli wówczas możliwości z automatu odhaczyć chęci uczestnictwa, dostaną mailowe przypomnienie. Postaramy się dotrzeć do każdego prenumeratora i prenumeratorki. Będziemy pomiar czasu namawiali też, by przy odbiorze pakietów umożliwiono wam dopisanie się. A nawet dokupienie w tym celu specjalnie prenumeraty! (Ależ to sprytnie przemyślana akcja marketingowa!)

Zapisy trwają - przyjrzyjcie się trasom.  Wbijajcie na stronę https://ultrabies.pl/ i się zapisujcie. Po biegu mile widziane wspólne spotkanie!

 

 

 

Pozostałe artykuły