Najnowsze wydanie Magazynu ULTRA#35

Cały Świat, 01.06.2021

Od 2 czerwca w kioskach, empikach i wybranych salonach prasowych, oraz w dwóch najfajnieszych sklepach stacjonarnych (sklepnapieraj.pl i NBR) od przed chwili dostępne na platformie Publio i Virtualo - nowe ULTRA nr 35.

Zobaczcie co dla Was, tym razem, przygotowaliśmy.

Zdjęcie na okładce: Krzysztof Zaniewski / chrisactive.pl

To już powoli ten czas - noclegów pod gołym niebem, w najlepszych hotelach miliongwiazdkowych, letniej laby, ognisk i białych nocy (tak, w naszym kraju też są!) Więc na ten początek lata mamy coś dla Was na wieczory i poranki przy ognisku ze świeżo zaparzoną kawą i smakowitym omletem :)
ULTRA 35, najbardziej wakacyjny numer, jaki do tej pory zrobiliśmy.

A co w środku? Dużo dobra: Mirek Bieniecki, mózg najbardziej znanego ultra w Polsce, opowiada nam nie tylko o początkach Rzeźnika, lecz także obecnej sytuacji biegów ultra w popandemicznej (oby już!) rzeczywistości. Na nasze pytania odpowiada też Iwona Januszyk oraz... Filip Jasiński, który do tej pory sam za wywiady w ULTRA był odpowiedzialny. Ola Pucek rozmawia z Ryszardem Szulem o aktywności fizycznej dzieci - jak i kiedy zarażać naszych milusińskich sportem i co jest dobre dla ich zdrowia. To jeden z tekstów skupionych wokół tematu tego numeru - ultrarodzinie i ultrawakacjach.

A jak o wakacjach mowa, zabierzemy Was na wyprawy kamperem, przybliżymy tę metodę podróżowania i jej historię. Pokażemy Wam przydatne na kempingu rzeczy i akcesoria, podpowiemy jak i w czym zaparzać najlepszą kawę w terenie i jaką mieszankę dobrać, by była i smaczna, i skuteczna ;) A jak spadnie deszcz, wyciągnięcie jedną z zaproponowanych gier i spędzicie jakościowo czas z rodziną nawet zamknięci wśród najgorszej ulewy. Jeśli ktoś z Was rozważa wybranie się na obóz biegowy, ich plusy i minusy przedstawi Marcin Krasoń aka Krasus.Nie zabraknie testów sprzętu biegowego: butów spod znaku Altra, Salomon, ASICS, On Running czy ubrań z serii Feeria by Nessi. Zabierzemy Was w Stołowe i do Słowenii, pokażemy, jakie możecie wybrać buty, jeśli chcecie biegać po skałach lub błocie (kiedyś przyjdzie jesień ;)), Kasia solińska wróci z poradami treningowymi, a Ania Lis pomoże ugryźć temat pierwszych zawodów swimrunowych. Mateusz Goleniewski natomiast jasno i zwięźle opisze istniejące federacje biegowe i mistrzostwa, które one organizują, dzięki czemu ten gąszcz imprez może da się nieco okiełznać.Zaczaruje Was, jak zwykle zresztą, Krzysiek Dołęgowski opowieścią o biegaczu, który najbardziej znany jest z zupełnie czegoś innego. My już kupiliśmy książki Bernda Heinricha, ciekawe, czy po lekturze tekstu Krzyśka wy też po nie sięgniecie.


ULTRA 35 poleca się na wakacyjne wojaże!

Zapraszamy do Naszego sklepu: ULTRA#35 i ULTRA PRENUMERATA

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły