Ania Lis
Biegacz amator

Nabór do teamu ASICS FRONTRUNNER

22.02.2023

Biegasz i umiesz do tego zainspirować innych? Jeśli tak to wiedz, że jesteś poszukiwany - poszukiwana i to do jednej z największych drużyn biegowych na świecie - ASICS FrontRunner. Zobacz jak dołączyć do tego zespołu?

Tekst: Ania Lis

"W jaki sposób ASICS motywuje Cię do ruchu?" Zastanów się dobrze, ale z odpowiedzią poczekaj do końca tego artykułu. 

Od 20 lutego można aplikować do globalnej społeczności Asics FrontRunner. Szukane są osoby, które żyją i motywują innych zgodnie z myślą „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Po zgłoszeniu i przejściu przez proces rekrutacyjny, zostaną wybrani ambasadorowie marki i dołączą do światowej drużyny, by promować bieganie jeszcze szerzej. Celem jest inspirowanie do codzinnej aktywności, oraz pokazywanie jak ruch ma wielki wpływ na nasze codzienne życie, umysł, ciało, zdrowie.

ASICS FrontRunner
Materiał prasowy ASICS FrontRunner

Dlaczego umysł i ciało są tu takie ważne. Akronim ASICS wziął się od łacińskiej sentencji Anima Sana In Corpore Sano, czyli właśnie "w zdrowym ciele, zdrowy duch”. To zresztą filozofia tej marki odzieżowej. Dlatego jeśli Ty też się z nią utożsamiasz i znasz już odpowiedź na postawione wyżej pytanie APLIKUJ !!! Zgłoszenia można przesyłać od 20 lutego do 5 marca.

"Czekamy na zgłoszenia i pozytywną energię, jaką przynoszą ze sobą nowi członkowie społeczności. Razem możemy więcej... razem tworzymy coś wspaniałego, wychodząc znacznie dalej niż pokazywanie naszych aktywności. Pokazujemy siłę społeczności, nawiązujemy przyjaźnie, motywujemy się wzajemnie. - mówi Zuzanna Bieńczak Community Manager ASICS FrontRunner Poland

 

Materiał prasowy ASICS FrontRunner
Materiał prasowy ASICS FrontRunner

Pozostałe artykuły