Myślenice - Inauguracja Garmin Ultra Race 2020

Myślenice, 17.02.2020

Inauguracja Garmin Ultra Race 2020 ponownie w Myślenicach!

W sezonie 2020 Garmin Ultra Race ponownie zawita do Myślenic. To właśnie w tej niezwykle urokliwej lokalizacji 9 maja znów odbędzie się inauguracja cyklu.

Zdjęcia: Jacek Deneka / UltraLovers / GUR

Zawody Garmin Ultra Race z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród ultra biegaczy z całej Polski. Zawodnicy pokochali zawody za ciekawe trasy, niepowtarzalną atmosferę wielkiego, biegowego święta oraz za organizację. Garmin Ultra Race w Myślenicach będzie ponownie pierwszym etapem zmagań. 9 maja zawodnikom przyjdzie się zmierzyć na jednym z czterech dystansów.

MALOWNICZA TRASA I DOSKONAŁE WALORY PRZYRODNICZE
Zawodnicy startujący w Myślenicach będą mogli napawać się przepięknym krajobrazem Beskidów. Myślenice charakteryzują się urozmaiconą rzeźbą terenu. W otoczeniu znaleźć można tutaj góry, wzniesienia, pagórki jak i doliny. Brak tłumów i typowego dla niektórych górskich kurortów zgiełku stanowi niewątpliwie największy atut tych terenów. Docenią je ci, którzy szukają niezadeptanych i kameralnych szlaków.

RÓŻNORODNOŚĆ DYSTANSÓW
Podczas Garmin Ultra Race Myślenice 2020 zawodnicy będą mogli wystartować na jednym z czterech dystansów:  
80 km (+2930 m/-2930 m)
50 km (+2170 m/-2170 m)
27 km (+1350 m/-1350 m)
13 km (+630 m/-630 m)
Dodatkowo podczas zawodów odbędzie się impreza towarzysząca dla najmłodszych Garmin Kids. Dzieci w zależności od kategorii wiekowej będą mogły wystartować na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m lub 1000 m.

RÓŻNORODNOŚĆ PAKIETÓW
Nowością w ramach cyklu Garmin Ultra Race 2020 będzie możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów pakietów startowych. Pakiety różnić się będą zakresem świadczeń, zawartością oraz ceną. Do wyboru będą pakiety: Basic, Standard i Premium. Pakiet Basic to podstawowy pakiet zawierający dużą ilość świadczeń. W drugim pakiecie – Standard, oprócz podstawowych świadczeń znajdą się dodatkowo: unikatowy kubek zawodów Garmin Ultra Race z danej lokalizacji oraz dedykowana wybranemu etapowi okolicznościowa koszulka. W pakiecie Premium zawodnicy otrzymają dodatkowo unikatowy, szybkoschnący ręcznik.

Zapisy na wszystkie etapy i dystanse Garmin Ultra Race 2020 trwają na oficjalnej stronie cyklu: www.ultrarace.pl.

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły