Redakcja KR

Magazyn ULTRA #53 jest już dostępny!

14.06.2024

Magazyn ULTRA #53 już jest dostępny w sklepie kingrunner.com i w sieciach salonów Empik.

Co to jest za numer! Musicie sami zobaczyć! Zamykając to wydanie nie mieliśmy zdjęcia okładkowego, aż do ostatniego sukcesu Barta na Zegamie. Nie mogło być inaczej. Ten chłopak po prostu musiał się na niej teraz pojawić. To mu się należy. Tym wynikiem dołożył kolejny kamyczek do wielkiej układanki, która tworzy piękną historię Polaków na międzynarodowej arenie trailrunningu.

Co możecie przeczytać w ULTRA?

Zacznijmy od biegania w kolejności chronologicznej.

Wróćmy do Mistrzostw Polski w biegach górskich. Tym razem opisujemy je z innego punktu widzenia. Jesteśmy ciekawi, czy taki przekaz Wam się spodoba? Dalej pobiegnijmy zagranicę na cykl Golden Trail World Series, do kraju kwitnącej wiśni – Japonii, zaraz po tym do Chin a kończąc na relacji wspomnianej już wyżej Zegamie, w której opisujemy piękny start Barta i wysoką pozycję Marcina Kubicy. Wiemy, że oprócz relacji on-line lubicie też reportaże z tych imprez. Uwierzcie nam, że zawsze długo w redakcji dyskutujemy nad każdym zdjęciem, które potem widzicie w artykule.

Wracamy do Polski, ale tylko po to, żeby dopiąć kolejne strony ULTRA w artykule „Podsumowanie kwalifikacji na Mistrzostwa Europy”, napisać swoje zdanie na temat, "Czy trail powinien trafić na Igrzyska Olimpijskie?” i lecimy dalej, do Francji. Jednak tym razem z kadrą polskiej reprezentacji w biegach górskich na Mistrzostwa Europy w biegach off road. Tu się jednak zatrzymajmy. Kiedy męska reprezentacja wchodziła na podium i odbierała srebrny puchar Europy, nasz magazyn właśnie wjechał na taśmę drukarską. Dlatego do tej relacji wrócimy w kolejnym numerze #54. Ale nie zostawiamy Was z niczym, bo na naszym Instagramie zapisana została cała relacja z tych dni, w feedzie z kolei opublikowaliśmy kilkanaście rolek relacjonujących całe wydarzenie, a już na Spotify możecie przesłuchać pierwszy z dwóch podcastów dotyczących ME.

A co poza tym?

Planowanie kalendarzu startów ciąg dalszy. W tym wydaniu Chudy Wawrzyniec, Pogórze Ultra Trail, Julian Alps Trail Run. W dziale Miasteczko Ultrasa Aga Windak zabiera Was na wernisaż, i to nie byle jaki – Waszych tatuaży. W punkcie odżywczym Marta Naczyk na warsztat bierze „popularny środek na skurcze” – „Magnez, czy faktycznie jest królem biegowej suplementacji?" W dziale testów sprawdziliśmy nowy model butów Hoka, kamizelkę biegową Dynafit i plecak do wielu zadań Black Diamond. W przeglądzie sprzętów dostępnych na rynku opisaliśmy jeszcze więcej kamizelek biegowych, okularów biegowych, a dla pań zrobiliśmy przegląd staników sportowych. Na koniec w dziale outdoor ponownie wracamy do galerii tym razem Maciek Skiba oprowadza nas po dziełach stravowych artystów. Tym razem piękne obrazy i grafiki stworzone zostały własnymi nogami. Zobaczcie te niesamowite wybiegane lub wyjeżdżone dzieła sportowych malarzy.

Aktualny numer możecie nabyć bezpośrednio u nas w sklepkingrunner.com. Pamiętajcie, że możecie skorzystać z kilku dostępnych dla Was zestawów i zamówić prenumeratę np. z chustą wielofunkcyjną lub dla osób przedłużających prenumeratę z dwoma żelami energetycznymi.

A do końca czerwca trwa pre-sale koszulek kibica ULTRA MEANS MORE. Kupując i nosząc je dajecie nam feedback, że to, co robimy, to jest to czego Wy szukacie, jeśli chodzi o relacjonowanie największych trailowych zawodów. Wielkie dzięki, że biegniemy dalej razem.

Redakcja Kingrunner ULTRA

Pozostałe artykuły