KINGRUNNER. Wygraj maraton! Gra planszowa o bieganiu.

Warszawa, 29.07.2015

KINGRUNNER to karciano-planszowa gra o maratonie. To wyjątkowa rozrywka nie tylko dla miłośników sportu i królewskiego dystansu. To 42195 metrów do przebiegnięcia dla każdego! Na portalu PolakPotrafi.pl wystartował właśnie projekt, który ma na celu zebranie funduszy na wydanie pilotażowej edycji gry. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy!

KINGRUNNER to nowoczesna planszówka z przemyślaną i pasującą do sportowego tematu mechaniką. W trakcie "treningu" gracz buduje swoją talię kart, która zapewni mu różne możliwości w czasie "wyścigu". O wyniku decydują więc taktyka, wypracowana „forma” i spryt biegacza, a nie losowe rzuty kostką.

Na kartach zaprezentowane są różnorodne formy biegowych treningów i elementy przygotowania do maratonu. Dla początkujących biegaczy gra może być elementarzem treningowym. Dowiedzą się dzięki niej, czym są takie metody treningowe jak długie wybiegania, fartlek albo interwały, dlaczego warto się rozciągać i jak uniknąć maratońskiej „ściany”. Z kolei doświadczeni biegacze odnajdą się bez problemów w dobrze im znanych realiach. KINGRUNNER  to świetna intelektualna rozrywka z pełnym odwzorowaniem przygotowań, treningów oraz przeżyć związanych z maratonem.

Gra posiada wysoką wartość integracyjną, rozrywkową i edukacyjną. Rozgrywka toczy się w duchu fair play, trwa 30 – 40 minut. Kompaktowe rozmiary pudełka to idealne rozwiązanie w podróż i na niedrogi prezent. Dwustronna plansza główna, plansze biegaczy, karty treningu i karty wydarzeń oraz drewniane pionki są wysokiej jakości. Atrakcyjności gry dopełnia perfekcyjnie dopracowana szata graficzna oparta na czytelnej ikonografii.

Drużyna KINGRUNNERA:
Marcin Rosłoń – dziennikarz sportowy nc+
Filip Miłuński – projektant i autor gier planszowych, pracownik wydawnictwa Granna
Tomasz Wiaderny – Art Director w agencji interaktywnej K2
Mikołaj Kowalski – Barysznikow – pracownik restauracji, współwłaściciel portalu kingrunner.com
Wszyscy jesteśmy biegaczami!

* rozmiary pudełka: 183 x 112 x 36 mm

* 2-4 graczy

* wiek 10+

* czas gry: 30 – 40 minut

* cena detaliczna 49,90 pln

Link do kampanii na Polak Potrafi znajdziecie tutaj.

Wspierając projekt możecie zapewnić sobie ciekawe nagrody takie jak: koszulki techniczne ASICS KINGRUNNER, rękawki biegowe HALFWORN KINGRUNNER, egzemplarze gry w promocyjnych cenach i wiele wiele innych...

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły