Czekając na ULTRA#2 - podcast

02.05.2022

Czekając na Ultra, to szybki przegląd tego co w ostatnim czasie wydarzyło się w naszym biegowym środowisku. Prowadzą go wydawcy jedynego magazynu dla biegaczy ultra i górskich w Polsce - James Kamiński i Jędrzej Maćkowski.

W tym odcinku Czekając na ULTRA usłyszycie kilka rzeczy, które usłyszeć byście zapewne chcieli po Mistrzostwach Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie...

Zdjęcie główne: Ultra Zajonc / Biegi w Szczawnicy

W tym odcinku Czekając na ULTRA usłyszycie kilka rzeczy, które usłyszeć byście zapewne chcieli po Mistrzostwach Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie, czyli przepytaliśmy medalistki i medalistów Martynę Kantor, Miśkę Witowską, Kasię Wilk, Marcina Rzeszótko, Andrzeja Witka i Miłosza Szcześniewskiego o to jak wspominają ten szalony wyścig.

Martyna Kantor biegnie po Złoty Medal - zdjęcie Karolina Krawczyk

Pełne wyniki: 13. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie

 Wspominamy o emocjach które towarzyszyły finiszerom na mecie. Pełne galerie zdjęć na fb Biegi w Szczawnicy

Miłosz Szcześniewski na mecie Biegów w Szczawnicy - zdjęcie Ultra Zajonc

Poruszymy jednak też tematy, które nie są obce wielu ultrasom, czyli jak pogodzić wieczorne  spotkanie towarzyskie w trakcie biegowego festiwalu ze startem. Uchylimy rąbka tajemnicy, nam się ledwo udało.

 

Mówimy o wspaniałych, nowych rekordach Dominiki Stelmach i Aleksandra Sorokina. Sebastian Białobrzeski czyli ich trener opowie o tym jak tytaniczną pracę wykonuje Aleksander, by biegać w takim tempie, takie dystanse. Przypomnijmy ostatnio 100 km pobiegł ze średnią 3:36!

W zeszłym roku Paweł Żuk rozmawiał z bohaterem okładki ULTRA#40 Andriejem Tkachukiem, łapcie link.

W magazynie ULTRA#33 Krysztof Dołęgowski opisał legendę Yannnisa Kurosa, z którą obecnie rozprawia się Aleksander Sorokin. ULTRA#33 kupisz tu!

O tym gdzie wybrać się na fajne bieganie w maju opowie wam min. Paweł Pery Perykasza. Kalendarz Biegów nie tylko ultra.

Paweł Pery Perykasza na trasie Dzikiego Gronia - zdjęcie UltraLovers

Roman Ficek opowie, jak to było z tym"MIUT-em" co poszło nie tak a co napawa optymizmem na dalszą część sezonu. Rafał Kot sprawdzi jak się biega po Wysoczyźnie Elbląskiej.

Zapraszamy na godzinę z małym haczykiem ultra opowieści. Mamy nadzieję, że umili to wam czas na oczekiwanie na Nowe ULTRA#41, które powinno pojawić się w okolicach 1 czerwca.

W materiale wykorzystano muzykę

First Light i Awaking Run with Bass Norbullo Kontrabacz

Zdjęcie na okładce UltraZajonc / Biegi w Szczawnicy

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły