Redakcja KR

50 momentów roku 2023 na 50 wydanie Magazynu ULTRA

05.12.2023

Przed Wami 50. wydanie Magazynu ULTRA. Z takim pięknym wynikiem kończymy 2023 rok. Dla naszego pisma był on przełomowy. Nigdy wcześniej nie docieraliśmy do takiej grupy ludzi, zarówno w tradycyjnym papierze, jak i przez nasze social media. W związku z tym na 50. wydanie przygotowaliśmy coś specjalnego!

foto okładkowe: F11-Studio

W ostatnim numerze tego roku czeka na Was 50 najważniejszych zdaniem naszej redakcji wydarzeń roku mijającego. Nie jest to klasyczny ranking. Nikt z nikim nie wojuje o palmę pierwszeństwa. Tu nie chodzi o rywalizację. Wspominane momenty są uszeregowane chronologicznie. Ale i tu jednak zdarzają się wyjątki. Tylko po to, by magazyn wyglądał atrakcyjniej i był dla Was przyjemniejszy w odbiorze. Z grubsza jest to jednak przegląd zgodny z osią czasu. Głównie koncentrowaliśmy się na wydarzeniach w których brali udział Polacy, czy to w kraju, czy na świecie. Korzystając jednak z okazji, że byliśmy w tym roku w tylu miejscach naocznymi świadkami, wielu ciekawych chwil, nie zabraknie też tych, które wryły się w nasze wspomnienia. Możliwe, że czegoś tu zabrakło, możliwe że ktoś na konkretne wydarzenie patrzy z innej perspektywy. Prawda jest jednak taka - to był piękny rok, piękne wydarzenia i piekne emocje.

Jakich konkretnie 50 momentów roku 2023 uznaliśmy za warte wspomnienia? Przekonacie się już po 14 grudnia, gdy w sprzedaży pojawi się najnowszy numer.
Do kupienia w Empikach, Salonikach Relay, naszym internetowym sklepiku, a w wersji cyfrowej na publio.pl

 

Pozostałe artykuły