Zapisz się zimą, biegaj latem

Cała Polska, 27.12.2017

Jak tu planować wiosenne i letnie bieganie, gdy jeszcze dochodzimy po świątecznym zamieszaniu, gdzie w głowie poszukiwania sylwestrowych kreacji?

Postaramy się pomóc, poniżej biegi, na które „są już”, a w zasadzie „jeszcze są” zapisy.

Pomyślcie, oceńcie swoje siły, ustalcie plany treningowe, porozmawiajcie ze swoimi połówkami, zaplanujcie urlopy. Będziecie pierwsi w pracy z zaplanowanym wypoczynkiem, szef was z pewnością doceni za wzorową organizację i długofalowe planowanie.

Zdjęcie główne - TriCityTrail / Piotr Dymus

Sztafeta Górska

Kiedy: 7 kwietnia 2018

Gdzie: Kudowa-Zdrój Dystans: sztafeta 3 x 20+ lub solo 73 km

Międzynarodowa Sztafeta Górska po najpiękniejszych terenach Broumovskich Sten oraz Parku Narodowego Gór Stołowych, trasa przebiega przez takie wyjątkowe miejsca jak: Skansen Pstrążna, labirynt Błędne Skały, Sovi Hradek, Kovarova Rokla, labirynt Szczeliniec Wielki, Białe Skały.

http://sztafetagorska.pl

Kierunek Ultra Hańcza ’18

Kiedy: 7 kwietnia 2018

Gdzie: Turtul Dystans: 63 km

Fundacja Kierunek Ultra zaprasza na pierwszy bieg ultra na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Na 120 śmiałków czeka przednia zabawa i blisko 1000 m przewyższenia. Na chwilę obecną zapisanych jest już 111 zawodników.

 

Ultra Roztocze

Kiedy: 19 maja 2018

Gdzie: Józefów, Susiec, Krasnobród, Zwierzyniec Dystans: 30, 60, 90, 120 km

To już druga edycja biegów w przepięknych i jeszcze nie do końca odkrytych rejonach Roztoczańskiego Parku Narodowego. Cztery dystanse do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie, a blisko 1600 m przewyższenia na najdłuższej trasie gwarantuje zmęczenie i satysfakcję z ukończenia biegu.

http://www.ultraroztocze.pl/

Rykowisko

Kiedy: 26 maja 2018 Gdzie: Gostynin Dystans: 35, 70, 105 km

Na IV już edycję Rykowiska zapraszają m.in. Patrycja Bereznowska i Marcin Świerc. Czy dla ultrasa potrzebna jest jeszcze jakaś inna rekomendacja? Dla początkujących dystans 35 km, czyli jedna pętla na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu jeziora Sumino.

http://rykowisko.org/

Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy

Kiedy: 1–2 czerwca 2018

Gdzie: Sobieszów, Jelenia Góra Dystans: 46, 71 i 102 km

Dwudniowy Festiwal Biegowy u podnóża Karkonoszy to prawdziwa gratka dla miłośników górskiego ścigania. Trasy są piękne, ale też wymagające. W najnowszej edycji debiutuje nowy dystans, 71 km z przewyższeniem 3680 m. Baza zawodów zlokalizowana w Centrum Turystyki Aktywne w Sobieszowie ugości i zapewni atrakcje wszystkim biegaczom – zarówno tym dużym, jak i najmniejszym.

http://chojnikmaraton.pl/

 

TriCity Trail

Kiedy: 8 lipca 2018

Gdzie: Trójmiejski Park Krajobrazowy Dystans: Maraton+, 80+, Półmaraton, Junior

Czwarta edycja ultra biegania po terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego organizowana przez ekipę City Trail gwarantuje trudną i wymagającą trasę, perfekcyjną organizację i moc atrakcji nie tylko dla ultrasów. Zapisy na półmaraton ruszą w styczniu.

https://tricitytrail.pl/

 

Goniacka Białka Tatrzańska

Kiedy: 14 lipca 2018

Gdzie: Białka Tatrzańska Dystans: 21 i 10 km

GONIACKA BIAŁKA TATRZAŃSKA to rodzinny piknik biegowy – biegi górskie, uliczne, z przeszkodami, dla dzieci. Biegi prowadzą wyznaczonymi szlakami turystycznymi oraz dodatkowymi fragmentami oznaczonymi przez organizatora w tym drogi asfaltowe, stoki narciarskie, łąki. Dystanse to od 200 m dla dzieci do 21 km bieg górski z przewyższeniami ponad 900 m.

http://goniacka.pl

Ultra Mazury

Kiedy: 11 sierpnia 2018

Gdzie: Stare Jabłonki Dystans: 10, 30, 70 i 100 km

Na plaży Hotelu Anders staną do walki biegacze z całej Polski, którzy postanowili zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami biegowymi Warmii i Mazur. Dyrektor sportowy Kamil Leśniak gwarantuje atrakcyjne biegowo trasy i bardzo dużą dawkę humoru.

http://ultra.mazury.pl

 

 

 

 

Kingrunnera tworzą biegacze. Dodaj swój artykuł.

pozostałe artykuły